Żłobek

Ogólna dyskusja o Muchoborze Wielkim - co zmienić, gdzie co jest, itp.
Żłobek

Postprzez margad 2 mar 2011, o 21:37

Drodzy Rodzice!
Poszukuję opinii na temat żłobka na Nowym Dworze, ul, Zemska.
margad

Żłobek

Postprzez pogodynka 21 wrz 2011, o 17:13

Poszukuje opinii na temat mini żłobków:
http://www.pszczolki-wroclaw.pl
http://akademiakrasnoludka.pl
l

Byłam tam na rozmowach. Pierwsze wrażenie, ok. Ale może kogoś dziecko chodziło do ww. żłobków, będę bardzo wdzięczna za opinie.
Ostatnio edytowano 30 gru 2011, o 17:49 przez pogodynka, łącznie edytowano 1 raz
pogodynka

Re: Żłobek

Postprzez gdama 18 lis 2011, o 11:15

Moje dziecko od niedawna chodzi do pszczółek na ul. Dzielnicowa 15. Jestem zadowolona, bo dzieci codziennie wychodzą na dwór, mają ciekawe zajęcia. Jedyny minus jest taki, że właściciele gwarantują monitoriing, którego w rzeczywistości nie ma. Są takie limity osob, że po godzinie 8 już nie da się połaczyć z serwerem..
Magdalena Szabat,
Rzeczoznawca Majątkowy tel 603-513-798
gdama

Postprzez dee83 30 gru 2011, o 12:16

Pogodynko bardzo zainteresował mnie ten trzeci link "opieka nad dzieckiem" ale nie mogę znaleźć informacji gdzie znajduje się ta placówka i jaki ma cennik. W miarę możliwości proszę o więcej informacji.
dee83

Postprzez pogodynka 30 gru 2011, o 17:49

Żłobek znajduje się na Wańkowicza.
http://www.e-zlobek.pl/opieka/bajkowa_kraina.html

Nie pamietam dokładnie ile wynosiło czesne, ale chyba 750 zł plus własne wyżywienie.

W porównaniu z dwoma poprzednimi, tam było najgorzej. Brudna kuchnia, dzieci robiły co chcialy, panie jakoś były mało zainteresowane dziećmi. To moje pierwsze wrażenie. Często chodzę koło Wańkowicza na spacery i nigdy nie widziałam aby dzieci wychodziły na dwór. Może latem. W pierwszych dwóch dzieci wychodzą na dwór codziennie i widziałam jak super się opiekują dziećmi. W każdym z z tych 3 złobkow spedziłao ok. 1,5h. . I na Wańkowicza trzeba dziecko odebrac do 16,45, w pozostałych do 17,30. Poczytałam trochę opinie o Wańkowicza, są negatywne.

Zaraz poprawię tamtem post.

Poniewaz moja córka bardzo mi chorowała, postanowiłam wysłać ją do żlobka od maja. Jak będzie miejsce to do Akademi Krasnoludków, na drugim Pszczółki.
Na Wańkowicza jej nie puszczę.
pogodynka

Postprzez gdama 19 mar 2012, o 14:26

Witam,
do pszczółek też nie polecam. Moja córka chodziła tam od września i początkowo miałam dobre zdanie, jednak z biegiem czasu coraz więcej rzeczy mi się nie podobało i byłam zmuszona ją wypisać.
Zacznę od tego, że nie dba się tam o porządek, jest sprzątane raz w tygodniu... Właściciele nie palą się do zakupów jakiś nowych zabawek, a stare są bardzo podniszczone. Opiekunki zmieniają się bardzo często..Rodzice nie są o tym informowani, bo " właściciele nie mają obowiązku informowania rodziców- przecież nie ma tego w umowie"...Monitoring nadal kuleje.
Właściwie jedyne co tam działa bez zarzutów to reklama.
Magdalena Szabat,
Rzeczoznawca Majątkowy tel 603-513-798
gdama

Postprzez pogodynka 20 mar 2012, o 13:12

Dziękuję, bo właśnie o nim myślałam, aby oddać dziecko od lipca. Faktycznie pierwsze wrażanie w tym żłobku, było super.
Na Muchoborze Wielkim jest niewiele żłobków dla maluszków poniżej 2 roku życia.
A gdzie chodzi teraż Państwa dziecko?
Teraz będzie nabór na państwowe i prywatne, finansowane przez Wrocław.
pogodynka

Postprzez zuziki 21 mar 2012, o 00:33

Na ul. Pustej 32 jest prywatny żłobek "Serafinek" Nasza córcia tam chodziła i śmiało mogę polecić.
http://www.serafinek.pl
zuziki

Postprzez agastola 24 mar 2012, o 00:35

Od Pszczółek jak najdalej. My także jesteśmy zmuszeni zabrać nasze dziecko z tego przedszkola. Zajęcia, które są zawarte w umowie nigdy nie były realizowane, dzieci mają po 20 minut zajęć plastycznych po czym biegają w kółko po pokoju zabaw a panie w tym czasie siedzą w kąciku i urządzają sobie wycinanki i kolorowanki nie wiadomo w jakim celu. Posiłki są zjadane mocno zgryzionymi sztućcami, wymiana to zbyt duży koszt dla właścicieli, do picia bardzo często otrzymują zaparzoną dużo wcześniej czarną herbatę. Jeśli chodzi o czystość, to nie mam jej tam wcale. Dzieciaczki korzystają jedno po drugim z nocnika, przy czym zawartość nie jest opróżniania po każdym dziecku. Pampersy z fekaliami leżą porozrzucane na podłodze nie tylko w łazience ale i również w szatni w której znajduje się przewijak. Całość nie jest sprzątana obecnie nawet raz w tygodniu ponieważ właściciele w ramach oszczędności podziękowali Pani sprzątającej. Zabawek brak, nie wspominając o jakichkolwiek elementach edukacyjnych. Obecnie znowu nastąpiła zmiana wychowawczyni, przy czym właściciele nie raczyli nas o tym poinformować. Przychodząc po dziecko zobaczyłam nową opiekunkę, która jest mało komunikatywna, niechętna do udzielania informacji o dniu dziecka. Jesteśmy naprawdę bardzo zawiedzeni i szkoda że nasze Państwo umożliwia takim osobom na otwieranie tak odpowiedzialnych placówek.
agastola

Postprzez dorota 20 kwi 2012, o 14:11

Witam,
A czy ktoś z Państwa posyłał dziecko do Klubu Malucha na ul.Cieślikowskiego (Happy Kids)? Myślę o zapisaniu tam córki.
dorota

Postprzez rsgigi 18 cze 2012, o 21:39

Witam! Do "Klubu Malucha" uczęszcza dwoje naszych dzieci, jedno ma dwa lata, drugie trzy i pół roku.
Oboje uwielbiają tam chodzić. Bardzo wyróżniają się na tle swoich rówieśników. W "Klubie Malucha" mają wiele różnorakich zajęć, m.in. język angielski, rytmikę, tenis ziemny, etc. Cały czas opowiadają o swoich ulubionych Paniach. Młodsze dziecko bardzo ładnie mówi, liczy po polsku i angielsku, śpiewa też po angielsku piosenki, w co trudno wielu osobom uwierzyć, mając na uwadze ledwo ukończone dwa lata. Rozwijają się fantastycznie, są bardzo szczęśliwe w tym miejscu, a w sobotę i niedzielę trudno im przetłumaczyć, że do przedszkola się nie chodzi. W związku z tym, iż mamy doświadczenia zarówno z państwowymi placówkami, jak i innymi prywatnymi, w pełni obiektywnie wystawiam "Klubowi Malucha" szóstkę. Najlepszym tego świadectwem są dzieci, a one są w tym najważniejsze.
rsgigi

Postprzez blazej1 26 cze 2012, o 14:30

Witam!

Zgadzam się w pełni z opinią "rsgigi" dot. "Klubu Malucha" Happy Kids. Krótko mówiąc
- bardzo miłe i troskliwe panie
- dużo ciekawych zajęć dla maluchów
- zawsze można usłyszeć co to maluch nie robił w danym dniu (i czy np zjadł obiad) - co z opowieści moich znajomych nie jest normą w innych przedszkolach.
- no i najważniejsze...zadowolony synek, który świetnie się rozwija i ciągle opowiada o tym co się działo w przedszkolu.
Klub Malucha wybraliśmy po opini znajomych, którzy również byli bardzo zadowoleni

pozdrawiam
blazej1

Postprzez agastola 26 cze 2012, o 22:17

Witam!

Również dołączam do pozytywnych wypowiedzi dot. Klubu Malucha przy Cieślikowskiego. Nasza córeczka uczęszcza bardzo chętnie do przedszkola. Codziennie słyszę jak podśpiewuje pod nosem nowe piosenki, lub recytuje wierszyk, i to nie tylko w naszym języku ale również po angielsku. Wczoraj dostałam od córeczki lekcję prawidłowego trzymania rakiety do tenisa:).
Dzieci codziennie wychodzą na spacery. Panie które tam pracują, to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu - pełny profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy szczerze ten Klub.
agastola

Postprzez cleaner 26 cze 2012, o 23:14

Zawsze jakoś jestem sceptycznie nastawiony do ocen pisanych przez kogoś kto ma odpowiednio (ostatnie 3 osoby) dwa, jeden, jeden post.....

No ale może to tylko moja spiskowa teoria i ten żłobek jest faktycznie spoko....
cleaner

Postprzez tina_arina 27 cze 2012, o 00:15

o tym samym pomyślałam, ale ja też z tych wierzących w spiskowe teorie 8-) ;-)
tina_arina

Następna strona