Dobry mechanik na Muchoborze Wielkim.

Luźna gadka o wszystkim :)
Re: Dobry mechanik na Muchoborze Wielkim.

Postprzez jack 8 lip 2014, o 09:16

Witajcie, jeśli macie kogoś do polecenia, proponuje, aby pisać, dlaczego polecacie dany warsztat, jak również, dlaczego nie polecacie. Argument "to była moja ostatnia wizyta' nic mi nie mówi jako potencjalnemu klientowi.

Od kilku lat naprawiam swoją starą corsę w warsztacie na Zagonach i podoba mi się to, że zawsze pan stara się przedstawić dwie wersje cenowe w zależności od części i robi robotę szybko.
jack

Postprzez khad 6 sie 2014, o 11:01

czesław napisał(a):polecam młodych chłopaków z AB car service - ul. Postępowa
nie polecam naciągaczy z Trawowej

Ceny kosmiczne, nie polecam nikomu. Padło mi auto okazało się że to akumulator. Odholowałem im auto a ładowanie kosztowało mnie 200 zł i po 5h odbiór. Generalnie masakra, na Postępowej i w okolicach nikt już tam auta nie oddaje, bo wie że naciągają. Jedyne co jest w miarę tanio, to sezonowa wymiana opon 60 zł.

Dlugo szukałem dobrego mechanika. Uważajcie na Trawową!!!! Powstał fajny warsztat OPEL i inne marki na ul. Pińskiej (za Żabką w stronę Avicenny). Gość ma naprawdę pojęcie, pracował w serwisie Opla 15 lat. Polecam.
khad

Postprzez jack 7 sie 2014, o 09:26

Khad,
w całości zgadzam się z Twoją opinią o AB car service.
Ostatnio obiło mi się o oczy miejsce na Krzemienieckiej, jadąc od Stanisławowskiej po prawej stronie, przed Shenkerem. Czy to jest serwis czy sklep? Czy ktoś z Was już tam zaglądał?
jack

Postprzez khad 9 sie 2014, o 00:24

Dziś widziałem, sklep nazywa się STOP AUTO albo na odwrót ;-)
Z ulicy widać duży bannery reklamowe i podniesioną bramę garażową. Nie miałem czasu by tam podjechać i wybadać teren ale dzięki za info. Może następnym razem będąc w pobliżu zajadę tam i wybadam. Znalazłem w necie coś takiego, to chyba to:
http://www.autostop.wroclaw.pl/
khad

Postprzez jurekpawlowski 26 lis 2015, o 16:33

ja polecam warsztat U Gosi, bardzo fajna firma, nie zdzierają kasy i robią swoją robote porządnie!
jurekpawlowski

Postprzez brevwa 4 mar 2016, o 14:45

Sorki za odkopanie tematu, ale nie chce spamować. Potrzebuję na szybko pomocy :) Korzystaliście może z usług warsztatu przy Rogowskiej we Wrocławiu http://www.moto-uslugi.com/warsztat/wro ... zek-wiater ? ewentualnie moglibyście podrzucić jakieś namiary na dobrego mechanika w naszym mieście, który podejmie się naprawy układu hamulcowego? będę wdzięczny za pomoc
brevwa

Postprzez skitso 4 mar 2016, o 22:58

Ja znam to miejsce, ale nie jeżdżę tam już od 4 lat, bo miałam dość oczekiwania na auto po 3-4 dni. Na początku było miło, nie zdzierali, nie wykonywali zbędnych napraw. A potem się zepsuło. Auto stało u nich bezczynnie po 3-4 dni, mimo iż miałam świadomość, że naprawa powinna im zabrać 15 minut (wiem ile to robił kolega w swoim garażu). Nie podołali naprawie alternatora - i ok, rozumiem, nie są elektrykami, ale to po co się zabierali? Tylko po to, żeby zgarnąć kasę, mimo że nic nie uległo poprawie (a dało się naprawić gdzie indziej jak pokazała historia). Przygodę zakończyłam, gdy przed przeglądem pojechałam do nich na weryfikację co się tak tłuczce w przednim zawieszeniu. Stwierdzili, że to nic (po 2 dniach trzymania auta), że jakieś luzy na drążku, nie kalkuluje się naprawiać. Od razu od nich pojechałam na przegląd na strzegomską i oczywiście go nie przeszłam, bo to co tłukło to był sworzeń wahacza albo łącznik stabilizatora, już nie pamiętam. Pierdoła jakaś, a za poprawkę trzeba było zapłacić. Wróciłam do nich, i gość z obsługi był mocno zdziwiony, że mechanik nie znalazł takiej błahostki - a ja miałam wrażenie, że po prostu nawet nie postawili auta na kanale, tylko przetrzymali auto przez dwa dni i bezczelnie mnie spławili. Od tego czasu mogło się oczywiście wiele zmienić, ale w czasie, w którym tam jeździłam (2-3 lata) zmieniło się tylko na gorsze.
skitso

Postprzez pogodynka 10 mar 2016, o 23:28

Mogę polecić DAREX ul. Przedmiejska 1 tel. 713500001 lub 603 582 421 właściciel. p. Darek
najlepiej dzwonić na komórkę
ceny raczej korzystne, tak mi się zdaje. Rzadko korzystam z usług naprawy samochodu u innego mechanika.
pogodynka

Postprzez Wiktors82 12 kwi 2016, o 22:59

Na Granicznej we Wrocku jest kapitalna grupa typów z sieci Inter Cars. Przy okazji kupna i wymiany opon byłem, a przejrzałem wcześniej ich ofertę na MI - https://www.motointegrator.pl/szukaj/op ... e-2010101/ - także przygotowany, z odpowiednim nastawieniem i niewielką gotówką wybrałem się kilka lat temu. Od tamtej pory tylko z ich usług korzystam, ergo ekipa nie do zajechania.
Wiktors82

Postprzez wroclawiak 10 gru 2017, o 23:34

Jeśli chodzi o pomoc drogową, holowanie pojazdów i wynajem autolawet, to polecam firmę TRANSER, która ma bardzo dobre ceny.
Szczegóły ich oferty można znaleźć na stronie internetowej: www.autolawetawroclaw.pl, gdzie znajduje się również cennik usług.
wroclawiak

Poprzednia strona