Komunikacja radnego Jarosława Góral z Mieszkańcami .


Forum do dyskusji mieszkańców z Radą Osiedla
Re: Komunikacja radnego Jarosława Góral z Mieszkańcami .

Postprzez JAREK G. 6 gru 2017, o 22:59

Dzień dobry.
Już od dzisiaj (6 grudnia) do 13 grudnia można głosować na projekty w ramach Zielonego WBO 2017. Jest to dogrywka do tegorocznego Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, lecz tylko dla projektów "zielonych".
Miasto wybrało projekty dotyczące: propozycji parków, skwerów, łąk kwietnych itp.
Dla Muchoboru Wielkiego są dostępne dwa projekty : 344 i 501 .

Ja zachęcam i polecam projekt nr 344 . Projekt zakłada uporządkowanie zieleni i stworzenie parku kieszonkowego w kwartale ulic Giżyckiego, Meissnera, Cieślikowskiego. W razie wygranej zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne, podczas których razem z mieszkańcami ustalony zostanie dokładny zakres realizacji.

Polecam ten projekt dlatego,że w razie jego realizacji na pewno będzie spełniał warunek ogólnodostępności ( wejście na jego teren nie będzie uzależnione od uzgodnienia tego z jakimś Zarządcą ), ponadto w okolicy brakuje miejsca , gdzie w spokoju jest możliwy kontakt z zielenią oraz można posiedzieć , albo nawet położyć się na wolnym powietrzu .
Formularz do głosowania :
https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatels ... e-wbo-2017
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wsparcie ,członek stowarzyszeń Wrocławski Ruch Obywatelski,Wrocławskie Forum Osiedlowe ,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 620
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Ekipa    Usuń wszystkie ciasteczka    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]