Parafia - KOŚCIÓŁ - Kapłani

Ogólna dyskusja o Muchoborze Wielkim - co zmienić, gdzie co jest, itp.
Re: Parafia - KOŚCIÓŁ - Kapłani

Postprzez Korsarz 18 lip 2009, o 23:04

Faktycznie słuszne jest to, że za bardzo nie wiesz Lauro.Tak wynika z tego co piszesz.Kobiety mają piewszeństwo skoro wymagsz grzeczności i zasad ;-)Wyznacz miejsce i datę.I można przedyskutować kwestie budzące wątpliwość Pozdrawiam
Korsarz

Postprzez laura 19 lip 2009, o 13:18

cześć korsarz ,korsarzuj sobie gdzie indziej ja w to nie wchodzę ,kwestia wyznaczania miejsca i daty nie wchodzi w rachubę ,jeśli nie przez internet ,to w ogóle nie ma tu nic do gadania :-) 8-)
witam,pozdrawiam i za odpowiedzi dobre dziękuję.:-)
laura

Postprzez Korsarz 19 lip 2009, o 23:46

No cóź lauro mam nadzieję, że wobec Filona jesteś odważniejsza :lol:Oczywiście wierzę, że to nie tchórzostwo twojej strony. ;-) Jak dla mnie temat uległ wyczerpaniu.Pozdrawiam
Korsarz

Postprzez tihsyloh 21 lip 2009, o 15:38

witam,

Ktoś najwyraźniej działa szybciej niż myśli, skoro całkowicie zmienia treść postu...

W każdym razie cieszę się, że sam zainteresowany zakończył swój mały "podtemat" i można wrócić do głównego wątku. Ja na pewno wrócę, kierując dalsze pochwały w kierunku ArcyPasterza.
z pozdrowieniami

P.S.
Przepraszam, ale jakoś nie mogę sobie odmówić
Korsarz napisał(a): A żona twoja zdradza męża z sąsiadem
- podoba mi się ten logiczny kwiatek.
Korsarz napisał(a): Podałem fakty, które ,moga mieć miejsce.I tyle.A kto udwodni mi, że tak nie jest?
- jako podsumowanie "podtematu"
tihsyloh

Postprzez Korsarz 21 lip 2009, o 16:10

Faktycznie w porównaniu z tobą moje wypowiedzi to kwitesencja logiki.Cieszę się, że wreście to zrozumiałeś ;-) Bez ulubionego tak przez ciebie bicia ( trudno to nazwać głową ) w ścianę.Dodam betonową.Co jak myślę bardzo dokałdnie na zasadzie podobieństwa odziwierciedla stan twej percepcji :mrgreen:

Do rzeczy chłopie.Fakty,fakty przedstaw.Co tam w maglu usłsyzałeś znowu tak rewlacyjnego, że aź twe rodzine życie ci to przysłania? ;-)

A to, że żona robi cię w bambuku.No cóź to juź nie mój problem... ;-)
Od siebie dodam, że nie jestem zdziwony :lol: I nosi to pewnie taką samą wartośc jak twoje szkalowanie.Znowu magiel wraca.Będzie co prać.
Korsarz

Postprzez krecik 28 lip 2009, o 14:39

Witam,
Czy wiadomo juz kiedy odbedzie się uroczystość I Komunii Świętej w 2010 roku w naszej parafii?
krecik

Postprzez laura 14 wrz 2009, o 14:34

cześć będzie gdzieś w połowie maja ,a jeszcze ksiądz nie powiedział nic o pierwszej rocznicy pierwszej komuni św. a więc wie coś ktoś o tym pozdrawiam :-) 8-)
laura

Postprzez tihsyloh 29 wrz 2009, o 15:24

witam,
dowiecie się, kiedy młody będzie zbierał na prezent dla Arcy (w poprzednim roku zrzutka była w listopadzie, więc niedługo).

pozdrowienia
tihsyloh

Postprzez laura 26 gru 2009, o 12:23

witam ,wie ktoś kiedy ksiądz będzie chodzić po kolędzie i na które ulice ?-pozdrawiam serdecznie i życzę miłego świątecznego dnia. :-)
laura

Postprzez Korsarz 11 sty 2010, o 11:19

Wystarczy nawiedzić światynię by się dowiedzieć ;-)
Korsarz

Postprzez berloo 11 sty 2010, o 12:25

Ja bym powiedział, że wystarczy odwiedzić stronę http://parafiamuchoborwielki.pl/ - co tydzień jest tam zamieszczany plan kolędy.
berloo

Postprzez Korsarz 11 sty 2010, o 12:49

No proszę dla chcącego nić trudnego ;-)To samo co na tablicy ogłoszeń i w ogłoszeniach po mszy.
Korsarz

Postprzez maczek 11 sty 2010, o 13:15

Z tego co zauważyłem to plan kolędy na stronie jest aktualizowany w okolicach środy, zamiast w poniedziałek rano ;P
maczek

Postprzez berloo 11 sty 2010, o 13:36

maczek napisał(a):Z tego co zauważyłem to plan kolędy na stronie jest aktualizowany w okolicach środy, zamiast w poniedziałek rano ;P

Hmm, faktycznie - wisi jeszcze z poprzedniego tygodnia. W tamtym tygodniu bieżący wywiesili bardzo szybko. Jak komuś uda się na stronie znaleźć adres, to może napisać maila :) (zawsze można spróbować uderzyć do twórcy strony przez formularz kontaktowy, albo - w ostateczności - napisać na postmaster@parafiamuchoborwielki.pl)
berloo

Postprzez maczek 13 sty 2010, o 18:13

W tamtym tygodniu bieżący pojawił się w środę, w tym tygodniu o ile się nie mylę we wtorek rano. Ciekawe kto tym zarządza, tak kiepskiej strony dawno nie widziałem.
maczek

Poprzednia stronaNastępna strona