Malowanie klatki


Malowanie klatki

Postprzez Cetrolino 28 wrz 2017, o 11:42

Dzień dobry,
poniżej przekazuję korespondencję pomiędzy zarządcą,nami i deweloperem.
Dwa tygodnie temu zgłosiliśmy uwagi co do jakości wykonanych prac związanych z malowaniem klatki 9b.
M.in. strupy po farbie, niedomalowania, zniszczenia, sinizny, nierównomierne pokrycie farby itp.
We wtorek rozmawialiśmy z szefem ekipy od malowania i wręcz palcem wskazywaliśmy każdą niedoróbkę...

Mail od zarządcy do dewelopera:


"Szanowni Państwo,

W związku z wykonaniem na Państwa zlecenie przez firmę „JANBUD Zakład Budowlano Remontowy” malowania klatki schodowej w budynku przy ul. Przedświt 9B, odbyło się w dniu dzisiejszym w obecności zarządcy spotkanie właścicieli lokali z tego budynku z szefem firmy JANBUD, na którym właściciele wyrazili swoje uwagi i zastrzeżenia co do jakości wykonanych prac. Mieszkańcy wyrazili swoje niezadowolenie z jakości malowania i ich zdaniem nie ma w chwili obecnej podstaw do odbioru wykonanych prac. Ponieważ stroną zlecającą wykonawcy pomalowanie klatek są Państwo, jako deweloper, zebrani właściciele zobowiązali zarządcę do zwrócenia się do Państwa z prośbą, aby odbyć spotkanie z Państwa przedstawicielem na miejscu w celu omówienia niniejszego problemu.

Wstępnie zaproponowano termin 28 września br (tj. najbliższy czwartek) godz. 17.00. W razie gdyby Państwu nie pasował ten termin prosimy o wskazanie innego, przy czym właściciele uprzejmie prosiliby o zaproponowanie spotkania w godzinach popołudniowych (np. 17.00 lub 18.00).

Uprzejmie proszę o odpowiedź w niniejszej sprawie.
Pozdrawiam
Piotr Konopka"

Odpowiedź Izabeli:

"Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do zaproponowanego spotkania w poniższej sprawie, informujemy, iż na dzień dzisiejszy nie widzimy konieczności spotykania się z przedstawicielem naszej spółki, w związku z tym, iż zgłoszone Państwa uwagi, co do jakości wykonanych prac malarskich w inwestycji Wiosenny Przedświt we Wrocławiu, zostały przyjęte przez wykonawcę; firmę „JANBUD Zakład Budowlano Remontowy i zostaną uwzględnione w pracach poprawkowych.

Po zakończeniu tych prac zostaną one zgłoszone ponownie do odbioru, który odbędzie się zgodnie z normami i w związku z powyższym podtrzymujemy nasze powyższe stanowisko.

Z wyrazami szacunku,
Izabela Laskowska-Kupczak"

W związku z powyższym proponuję, by po wykonanych pracach poprawkowych i sprzątaniu zgłaszać uwagi do zarządcy by ten zainterweniował u inspektora budowlanego bo to on zatwierdza prace do poprawy przez ekipę i najwyraźniej on będzie podpisywał protokół odbioru....
Im bardziej dopilnujemy swego, tym będziemy mieć ładniej.
Cetrolino
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:29

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Ekipa    Usuń wszystkie ciasteczka    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
 
cron