Plac Zabaw

Plac Zabaw

Postprzez Mateusz_C 23 maja 2017, o 21:48

Witam wszystkich sąsiadów zainteresowanych zmianą Placu Zabaw
Mateusz_C

Re: Plac Zabaw

Postprzez przemo12 24 maja 2017, o 09:38

Rozumiem, ze mowimy o tej wyspie piasku na srodku naszego osiedla ;)?
przemo12

Postprzez Mateusz_C 24 maja 2017, o 21:23

Dokładnie, to jest temat do ugryzienia. Sporo dzieci nam tu rośnie na osiedlu i słusznie jeden z sąsiadów wczoraj zauważył na spotkaniu, że trochę inaczej to mogło wyglądać. Mimo wszystko kojarzę, że miały być 3 urządzenia- są 3, więc raczej wszystko w naszych rękach. Już rozmawialiśmy sobie tu niedawno z chłopakami, że świetnie się zorganizowali sąsiedzi z osiedla obok i wspólnie postawili niedawno fantastyczny domek itp dl dzieciaków...
Mateusz_C

Postprzez Damian 25 maja 2017, o 09:55

Wczoraj miałem okazję wizytować Panią Izabelę ze strony developera, zrobiła dokumentację fotograficzną, oczywiście podniosła temat trzech urządzeń, ale potrzymałem stanowisko, że interpretacja urządzenie jest zbyt szeroka i ma, możemy przyjąć, że te trzy drobne akcesoria to jedno urządzenia dzisiaj przesłałem jej linka z ofertami typu domek,huśtawka, zjeżdżalnia ect.. Proszę wszystkich o napisanie maila do administratora z informacją o potrzebie modernizacji placu zabaw.
Damian

Postprzez WiosennyPrzedswit 25 maja 2017, o 23:16

Podpytałam sąsiadów o ich plac zabaw, im stawiała firma Dolpo ze Szczecina, była zadowolona z kontaktu z wykonawcą i elastycznego podejścia do tematu (większość producentów nie chciała im dopasować zestawów do wymiaru ich placu zabaw ale dla tej firmy nie stanowiło to problemu).
Rozważali też ofertę wrocławskiego ProSympatyka ale finalnie finanse wzięły górę i wygrała firma Dolpo. Jeśli chodzi o ProSympatyka to wspomniała, że mają w ofercie fajną zasuwaną piaskownicę, którą można zobaczyć na osiedlu na Karpackiej (ostanie bloki, tuż przy polu) i wydaje jej się, że na osiedlu na Granicznej mają ich place więc przy okazji wizyty na Factory można się przejść i zrobić rozeznanie
WiosennyPrzedswit

Postprzez Gieno 30 maja 2017, o 21:45

Witam

Wysłałem maila do Pani Ilony w sprawie modernizacji "placu zabaw ". Czekamy na odpowiedz.

Pozdrawiam
Gieno

Postprzez szalonaga 12 cze 2017, o 15:07

Witam,

Z otrzymanej mi informacji od Pani Ilony, developer potwierdził, że plac zabaw jest zgodny z projektem, obawiam sie że tutaj nie uda sie nic zmienić. Natomiast mam wielka prośbę, jaki jest plac taki jest, trudno ale szanujmy sie na wzajem i nie róbmy z tego placu jednej wielkiej kuwety. Stały bywalec, kot któregoś z właścicieli mieszkania regularnie załatwia swoje potrzeby w piasku, w którym przebywają, bawią dzieci. Jeżeli właściciel kota jest na forum i to czyta to bardzo proszę o trzymanie kota na swoim ogródku, a nie pozwalanie na tego typu zachowania.
szalonaga

Postprzez Mieszkancy 29 cze 2017, o 19:21

Witam,

Czy w wypadku gdy nasz ukochany deweloper nie widzi problemu w wykonanym "placu" zabaw, organizujemy modernizację/zakup we własnym zakresie - wspólnoty?

Pozdrawiamy wszystkich sąsiadów.
Mieszkancy

Postprzez Alex 3 lip 2017, o 09:54

Mieszkancy napisał(a):Czy w wypadku gdy nasz ukochany deweloper nie widzi problemu w wykonanym "placu" zabaw, organizujemy modernizację/zakup we własnym zakresie - wspólnoty?

Witam,

"+1" za zrobienie placu zabaw we wlasnym zakresie.
Alex

Postprzez znak_drogowy 7 lip 2017, o 14:59

Chyba pozostało nam zorganizować plac zabaw we własnym zakresie.
Warto byłoby się też zastanowić nad zmianą podłoża na gumowe, a to pewnie już grubsza sprawa.
Pytanie czy staramy się jeszcze w tym roku temat zamknąć czy zostawiamy to na wiosnę '18?
znak_drogowy

Postprzez behemot_ 23 lip 2017, o 02:09

Ja też jestem za zrobieniem placu zabaw we własnym zakresie. Możemy poprosić Panią Ilonę o przygotowanie jakichś opcji, kosztorysu itd. Alternatywnie ktoś z forum mógłby się tym zająć :-D
behemot_