Pikniki integracyjne Rady Osiedla.


Forum do dyskusji mieszkańców z Radą Osiedla
Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 21 lip 2014, o 21:57

W imieniu Rady Osiedla Muchobór Wielki we Wrocławiu informuję ,że Rada Osiedla Muchobór Wielki w miesiącu wrzesień 2014 roku wraz z Radą Miejską Wrocławia ,Urzędem Miejskim Wrocławia oraz Klubem Sportowym Sporting Wrocław organizuje dwa przedsięwzięcia mające na celu:
- integrację lokalnej społeczności zamieszkałej na Osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu ,
- szerzenie idei spędzania czasu z rodziną na zabawie,
- propagowanie historii Osiedla Muchobór Wielki.

Przedsięwzięcia zostaną zorganizowane w dniach :
- 6 września 2014 roku ,Piknik (Festyn osiedlowy) – Witaj Szkoło połączony z III edycją turnieju piłki nożnej Muchobór Wielki Football CUP 2014 oraz VI turniejem Siatkówki Muchobór Wielki Voleyball Cup 2014,

- 27 września ,Piknik historyczno-integracyjny – „540 rocznica spotkania się na Muchoborze Wielkim trzech króli, Polski Kazimierza Jagiellończyka, Czech Władysława Jagiellończyka i Węgier Macieja Korwina”.

Miejsce organizacji przedsięwzięć to boisko trawiaste przy ul.Trawowej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w naszych przedsięwzięciach to serdecznie zapraszamy do współpracy. Na pikniku w dniu 27 września przewidywany jest pobyt jako gości :
- Prezydenta Wrocławia Pana Rafała Dutkiewicza,
- Radnych Miejskich Wrocławia,
- Przedstawicieli ambasad Czech i Węgier.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez Krzyś 22 lip 2014, o 08:57

A ja szukam ekipy na potrzeby utworzenia amatorskiej ekipy do turnieju siatkówki Muchobór Wielki Voleyball Cup 2014.
Jacyś chętni ?
Krzyś
 
Posty: 101
Dołączył(a): 28 wrz 2009, o 21:00

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 13 sie 2014, o 22:22

Pragnął bym przytoczyć chociaż po krótce opis spotkania jakie obyło się 540 lat temu .

Zjazd trzech monarchów .
W okolicy Muchoboru Wielkiego, na skraju wsi Karczna Góra.Wieś zlikwidowana została przy zakładaniu lotniska na Strachowicach. Pozostał po niej tylko zarośnięty cmentarz i nazwa. Na dawnym cmentarzu znajdują się 2 uszkodzone średniowieczne krzyże kamienne. 153 A,Knoblich, op.cit., s.54. Podaje tylko 2 krzyże. W literaturze dotyczącej kamiennych krzyży pokutnych wymienia się 3 krzyże koło Muchoboru Wielkiego. przy drodze na Strzegom („an der Stńegauer Strafie hinter dem Dorfe auf Kentschkau zu zwei steinerm :.faze")- znajdowały się niegdyś trzy krzyże pokutne ustawione na nieistniejącym już cmentarzu. Krzyże zestawiane były w opracowaniach przedwojennych w 1923 i 1934 roku ,(il.l6)154. Po wojnie uznano je za zaginione. Dwa krzyże leżały zapomniane w trawie, a odnalezione zostały dopiero w 1994 roku przez ,,Bractwo Krzyżowców" Klub zrzeszający miłośników badaczy krzyży i kapliczek pokutnych oraz rzeźb przydrożnych. Por. M.Jaternoga, Krzyż pokutny, Wrocław- Muchobór Wielki, dwie białe karty obiektów, wyk. 24 XI 2000, Autor podaje, że krzyże odkrył w 1995 roku Andrzej Scheer. Pierwszy krzyż zachowany jest w postaci dwóch fragmentów trzonu bez ramion (wys. 154, szer. 5Cxgł. 15 cm); drugi (wys. 182 szer. 72, gł. 15 cm)156 ma utrącone ramię157. H.Markgraf w swym artykule z 1880 roku opisał granitowe krzyże, z których pierwszy nie miał ramienia.
29 XI 1999 roku oba krzyże zostały zrekonstruowane w Katedrze Archeologii U.Wr,; Dnia 17 XII 1999 krzyże ustawiono ponownie w miejscu, gdzie zostały odkryte. Krzyże pokutne związane są z popełnionymi zbrodniami i są symbolem pojednania oraz uznania win przez oprawcę.

Drugi miał tylko trzon. Obydwa krzyże umiejscowione były na wzniesieniu. Między nimi znajdował się prawdopodobnie jeszcze trzeci krzyż, ustawiony obecnie w Parku Szczytnickim za drewnianym ogrodzeniem kościoła św.Jana Nepomucena .Obecnie krzyże znajdują siq przy przedłużeniu ul. Żwirki i Wigury. 1!9A.Scheer, Krzyż pokutny, Wroclaw-Muchobór Wielki (Park Szczytnicki), biała karta obiektu, wyk. 20 Xl 1982-Trzeci krzyż- wys. 187 szer. 57 x gł. 9 cm; pozbawiony lewego ramienia, w 1976 r. rozbity został na 2 części; dolną cz^ść zakopano a górną przeniesiono do Parku Szczytnickiego i ustawiono przy drewnianym kościele św. Jana Nepomucena. Wcześniejsze jego umiejscowienie- po północnej.stronie ul. Mińskiej; Por. K-Degen, op.cit., s.74; VerÓffentlichungen der Provinzial-Komission żur Erhaltung und Erforschung der Kunstdenkmaler der Provinz Schlesien, Nachrichten uber Provinzial Comission żur Erhaltung und Erforschung der Provinz Schlesien uber die Tdtigkeit des Provinzial-Conservators in den Jahren 1891 bis tl.Marz 1896, s.22-Towarzystwo Historii i Starożytności (Gesellschafi fiir Geschichte und AUerthurn) nie odnalazło trzeciego krzyża. ."* Ibidem, s.10 161 Ibidem, s. 11
2Z.Antkowiak, Stare..., s.117

Niedaleko owych krzyży, miało miejsce doniosłe wydarzenie, związane z zawarciem pokoju 15-16 listopada 1474 roku przez królów: Polski - Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiellończyka i Węgier - Macieja Korwina. Celem spotkania koło Muchoboru Wielkiego były pertraktacje dotyczące warunków rozejmu i ostatecznie "zawieszenia broni, po nieudanej wyprawie wojsk polskich i czeskich na Wrocław.

Oblężenie Wrocławia zaczęło się 24 marca 1474 roku. Król Maciej Korwin zbliżał się w kierunku Wrocławia z 6 tysiącami żołnierzy. Schronił się ,,das sckwarze Heer" ze swym wojskiem na przedmieściach Wrocławia i w pobliskich wsiach. Po drodze rabując wszystko i paląc, udało mu się zdobyć miasto. Król Kazimierz natomiast zawrócił spod Częstochowy (Tschenstochaii) z 60- tysiącami żołnierzy i 5 tysiącami wozów wojennych,

Koło Oławy (Ohlau) otrzymał wsparcie, w postaci 15-20 tysięcy żołnierzy czeskich, od swojego syna Władysława. 4 listopada wojska króla Kazimierza i Władysława zbliżyły się do Skałki (Schalkau) i Jerzmanowa (Hermansdorf), na południowy-zachód od Muchoboru Wielkiego. Żołnierze spalili młyny, zniszczyli piece do wypieku. Okolica przeistoczyła się w pustynię. Z braku żywności, ubrań i z powodu potwornego zimna, myślano więc o odwrocie. Fakt podpisania rozejmu poprzedził długi i bezowocny okres oblężenia Wrocławia przez wojska polskie i czeskie, który rozpoczął się 24 marca 1474 roku. Tak długi okres zmniejszył siły wojsk oblegających.

Dokładna lokalizacja, spotkania trzech monarchów, w literaturze określana jest: „bei Dorfe Grofi Mochbern" , „in campo prope Mochbar Maiorem" .

W 15 listopada 1474, ( inni badacze podają daty 24 październik,15 listopad,8 grudzień)w mroźny dzień, spotkali się dwaj monarchowie w odległości pól mili od Muchoboru Wielkiego. Król Maciej zjawił się w wraz ze swą świtą. W skład jego wytwornego stroju wchodził: wieniec z ruty, zielona, krótka szata obszyta perłami i kamieniami szlachetnymi, buty z drogocennymi perłami oraz kosztowny miecz w złotej pochwie.Z taką samą okazałością pojawił się polski król Kazimierz, który był ubrany w czarną krótką szatę i czapę z soboli oraz tyle futer, że nie był w stanie się nawet schylić.

Obaj monarchowie omawiali warunki nie zsiadając z koni. Król Władysław nie przybył na sptkanie. Podczas pertraktacji król Maciej Korwin rozmawiał bez pośredników, natomiast król Kazimierz przez biskupa, co zdziwiło zgromadzony lud. Król Kazimierz dostał zapewnienie o dostawach prowiantu dla wojska z góry na trzy dni.

Rokowania przełożono na dzień następny, ponieważ król Maciej Korwin zażądał obecności króla Władysława przy podpisywaniu traktatu pokojowego, dlatego też pertraktacje przełożono na 16 listopada. Władysław Jagiellończyk przybył odziany w białą szatę, zdobioną złotem i perłami. Trzej monarchowie spotkali się w rozbitym na polu namiocie. .Podejmowali się wybornym winem, pijąc do późnych godzin wieczornych Ustanowiono 30 dniowy rozejm. Radcy królewscy spisali traktat pokojowy z 25 artykułami. Odwrót pokonanych wojsk polskich i czeskich był wyrazem tryumfu węgierskiego króla Macieja Korwina.

Podpisany układ wszedł w Zycie 8 grudnia 1474 roku i miał ważność do zielonych świątek 1477 roku.

Opis spotkania na podstawie pracy magisterskiej pani Marty Chociej. Praca z 2005 roku, pod tytułem Kościół św.Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim.

Wyjaśniam,że termin 27 wrzesień 2014 został wybrany dlatego ,że jest to okres kiedy można liczyć na sprzyjającą pogodę, młodzież i dzieci nie są jeszcze obciążone nauką a ponadto w dniu 28 września 2014 w parafii katolickiej Muchoboru Wielkiego (św.Michała Archanioła ) obywa się odpust i Proboszcz parafii podczas odpustu zamierza (ma taki plan ) zorganizować odczyt profesora historii na temat spotkania się króli na Muchoborze Wielkim. Połączenie naszego przedsięwzięcia z uroczystościami zorganizowanymi przez Proboszcza bardziej utrwali to historyczne wydarzenie .
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez sphinx 14 sie 2014, o 10:48

Kiedy pojawią się informacje odnośnie turnieju piłkarskiego? Jak zgłaszać drużyny, ile osób itp.
sphinx
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 lis 2010, o 11:30

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 1 wrz 2014, o 22:17

W najbliższą sobotę zapraszam serdecznie w imieniu Rady Osiedla na przedsięwzięcie integracyjne lokalną społeczność organizowane przez Radę Osiedla oraz Klub Sportowy Sporting Wrocław .

PIKNIK "WITAJ SZKOŁO"

W ramach przedsięwzięcia odbędą się zawody sportowe w grach zespołowych -piłka nożna , siatkówka,gra w bule.
Za darmo dzieci będą mogły skorzystać z nadmuchiwanych zabawek tzn. będzie dmuchany zamek,zjeżdżalnia, towarzyszyć im będzie basen wypełniony plastykowymi kulkami oraz strzelnica do paintballa.

Zaprezentują się :
- szkoła języków obcych Mała Lingua http://www.malalingua.com.pl/,
-grupa animatorów z firmy IQuest prezentująca animacje naukowe http://www.iquest.edu.pl/
-firma prezentująca warsztaty z zakresu robotyki, na których dzieci będą mogły zapoznać się z konstrukcją i wykorzystaniem robotów w życiu codziennym.

Swoje stanowisko wystawi klub fitness http://www.fitcurves.wroclaw.pl/,na którym będzie można zapoznać się z ofertą klubu.Przy stoisku będzie obecny psycholog ,który będzie doradzał zainteresowanym osobom jak radzić sobie z problemami wychowawczymi w wychowaniu dzieci.

Swoje stanowiska wystawią także :
-Komenda Miejska Policji we Wrocławiu,
-Komenda Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu,
-Straż Miejska Wrocławia.

W ramach w/w stoisk będzie można oznakować rower,uzyskać poradę specjalistów odnośnie przeciwdziałania patologi i demoralizacji nieletnich,radzenia sobie z problemami jakie stwarzają nieletni,bezpieczeństwa przeciwpożarowego.Będzie można zapoznać się ze sprzętem używanym przez w/w służby.

Swoje stanowisko będziemy mieli my Radni Osiedlowi ,gdzie każdy będzie mógł porozmawiać z nami na tematy związane z naszym Osiedlem. Może się zdarzyć ,że wraz z nami będzie jakiś Radny Miejski bo Rada Miejska otrzymała od nas zaproszenie do odwiedzenia naszego pikniku.

Ponadto zaprezentują się Harcerze oraz działający przy Radzie Osiedla Klub Młodzieżowy.

Klub Młodzieżowy zaprezentuje swoją ofertę a także przy aprobacie Rady Osiedla będzie prowadził zbiórkę funduszy,które przed Świętami Bożego Narodzenia wraz ze środkami uzyskanymi z Rady zostaną przeznaczone na paczki żywnościowe dla potrzebujących .

Będzie stanowisko cateringowe na którym bezie można kupić coś do jedzenia oraz picia.(grillowane kiełbaski,piwo,woda mineralna itp).

ZAPRASZAM.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 4 wrz 2014, o 11:41

Dzień dobry.

Na pikniku integracyjnym znakowanie rowerów przez Policję odbędziecie się od godziny 15.30. Czynności będzie wykonywał osobiście Dzielnicowy z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna ,któremu podlega nasze Osiedle.

Osoby zainteresowane oznakowaniem roweru muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości,rower powinien być sprawny technicznie ,posiadać wyposażenie w postaci świateł oraz dzwonka.Osoby nieletnie muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem.

Piknik zaczyna się od godziny 11.00.
Omyłkowo napisałem we wcześniejszym poście,że będzie basen z kulkami plastykowymi,basenu nie będzie,będzie za to trampolina.
Plac zabaw będzie czynny od godziny 11.00 do godz.18.00 i będzie udostępniony do użytkowania dla dzieci za darmo.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 4 wrz 2014, o 22:17

Dobry wieczór.

Z Radnych Miejskich wizytę na pikniku "Witaj Szkoło" zapowiedziała Radna Miejska Pani Mirosława Stachowiak - Różecka. http://www.rozecka.pl/

Z Radną Miejską będzie można porozmawiać przy stanowisku Rady Osiedla na tematy dotyczące naszego osiedla i nie tylko od godziny 12.00 .
Zapraszam.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 7 wrz 2014, o 21:31

Pierwszy piknik już za nami.Dopisała frekwencja,pogoda.
Zapraszam na następny piknik, w sobotę 27 września 2014 .Będzie podobnie.
Wkrótce szczegółowy plan pikniku.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 14 wrz 2014, o 13:50

Przedstawiam plan pikniku w dniu 27 września 2014 roku.

W planach jest aby część historyczna - oprócz przewodniczącego Rady Osiedla - otworzyła Radna Miejska pani Urszula Wanat,Prezydent Wrocławia oraz przedstawiciel ambasad Czech i Węgier.

Pani Wanat potwierdziła ,że będzie na pikniku,ambasada Węgier odpowiedziała, że w jej imieniu -bardzo chętnie- przyjedzie Konsul z placówki w Krakowie ale będzie dopiero o 16.00. Ambasada Czech na razie nie odpowiedziała.
Prezydent Wrocławia ani nikt z jego otoczenia także nie potwierdzili przybycia.
Na piknik zaprosiliśmy wszystkich Radnych Miasta Wrocławia .Na razie obecność zapowiedziała - oprócz Pani Wanat -Pani Mirosława Stachowiak - Różecka.
Po otwarciu pikniku na naszym stanowisku będzie można porozmawiać z Paniami na temat funkcjonowania miasta od strony potrzeb osiedla,samorządowej kampanii wyborczej ,innych spraw.

HARMONOGRAM FESTYNU „ TRZECH KRÓLI” 27.09.2014R.
1.Od godz. 11.00- urządzenia rekreacyjne (nieodpłatne do godz. 19.00 ) dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany zamek.
2.Od godz. 11.00- czynny grill.
3.Od godziny 11.30 znakowanie rowerów przez Policję ,poradnictwo na temat przemocy w rodzinie.
4.Od. Godziny 12.00 czynna scena ,puszczanie muzyki, zapowiedzi otwarcia Pikniku .
5.Od. 12.30 – otwarcie pikniku przez Przewodniczącego Rady Osiedla, Prezydenta Wrocławia i Radną |Miejską Wanat, przemowa przedstawicieli Czech ,konsul Węgier przybędzie na piknik ok. godziny 16.00
6. Od godz. 13.00- inscenizacja spotkania się króli. Otwarcie wioski rycerskiej ,pokaz sztuk walki, życia w średniowieczu. Część historyczna.

I. Odtworzenie zjazdu trzech monarchów: 13.00 - 13.30.Odtworzenie wydarzeń z roku 1474r wg. opracowanego scenariusza.
II. Otwarcie wioski rycerskiej: 13.45 – 17.00
Rozbicie wioski rycerskiej dużymi namiotami historycznymi, obozowisko rycerskie, dyby, prezentacja broni. Dodatkowo w ramach wioski utworzone będą stanowiska dla dzieci:
- lepienie z gliny
- robienie naszyjników i bransoletek
- mega kolorowanki / malowanie tarcz
- robienie i ozdabianie sakiewek
- tarcze herbowe
W wiosce rycerskiej przewidujemy stałe stanowiska dla najmłodszych i starszych uczestników festynu:
-Strzelenie z łuku (łuk angielski długi, łuk krymsko-tatarski refleksyjny, łuk prosty)
- Rzut włócznią
- Dwubój rycerski Kręcioł + cięcie jabłka za pomocą topora,
- Bieg z przeszkodami (Narty Bolka)
- Wbijanie gwoździ za pomocą dziurawego młota
III. Blok pokazów walk i tańców dawnych 14.30-15.00
- Walki na różnego rodzaju broń białą (miecze jednoręczne, półtoraręczne, dwuręczne, kiścienie, broń drzewcowa, przekrój epok)
- Scenki Rodzajowe (ubarwione historie mające na celu nadanie opraw walką i wciągnięcie widza w atmosferę średniowiecza)
- Tańce Dawne (dworskie, irlandzkie)
IV. Blok Pokazów walk Rycerskich i tańców dawnych 16.30-17.00
- Walki na różnego rodzaju broń białą (walki bojowe)
- Scenki Rodzajowe (broń prochowa; hakownice)
- Tańce Dawne i Irlandzkie
PONADTO:
-Stoiska z uzbrojeniem rycerskim
-Prezentacji uzbrojenia
- Dyplom uczestnictwa dla każdego który weźmie dział w grach i zabawach
plebejskich lub warsztatach.

7.W ramach pikniku gry i zabawy z nagrodami dla dzieci ,
8.Zaczarowany autobus,
9.Muzyka na żywo zespołu Chłopaky .
10.Oraz wiele innych atrakcji.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 24 wrz 2014, o 21:02

Obecność na pikniku potwierdzili :

-od godziny 12.30 Konsul Honorowy Czech Arkadiusz Ignasiak oraz I Sekretarz Ambasady Czech w Warszawie,
-od godziny 14.00 konsul Generalny Węgier Pani Adrienne Körmendi, profesor historii, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Humanistycznej w Pułtusku. W pracy naukowej zajmowała się m. in. rejonem Spisza, związanym zarówno w Węgrami jak i Polską. Współpracowała naukowo z prof. Istvanem Kovacsem, pierwszym powojennym konsulem węgierskim w Krakowie.

W związku z obecnością w/w gości chcieliśmy udekorować flagami Polski,Czech i Węgier odpowiednio boisko i wystąpiliśmy z wnioskiem do ZDiUM w tej sprawie bo mieliśmy nadzieje ,ze zajmują się takimi rzeczami.Niestety,ani ZDiUM ani nikt w UM nie jest w stanie chociaż pożyczyć nam flag.Nie mają.

Może ktoś wie gdzie kupić flagę Czech i Węgier. Może ma ktoś pożyczyć ?

W imieniu prezydenta Wrocławia będzie Pan dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Jacek Sutryk.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez calina 25 wrz 2014, o 18:53

calina
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 15:07

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez grzesdr 25 wrz 2014, o 21:06

http://www.mmwroclaw.pl/330772/gdzie-ku ... -wroclawiu

na dołe strony w komentarzach są adresy gdzie szyją flagi "od ręki"
grzesdr
 
Posty: 121
Dołączył(a): 25 wrz 2014, o 21:02

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez JAREK G. 25 wrz 2014, o 21:26

Dziękuję serdecznie za pomoc.
Flagę Polski i Węgier pożyczy nam jedna ze szkół a flagę Czech zakupimy na ul.Szpaczej.
Radny Osiedla Muchobór Wielki z grupy Muchobórwielki.pl,Kandydat na Radnego Miejskiego z listy PIS w wyborach samorządowych w 2018 roku,Jarosław Góral,tel.503 737 147, "aby mieszkańcom żyło się lepiej"
JAREK G.
 
Posty: 681
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 22:29

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez maczko 27 wrz 2014, o 21:08

Świetna impreza. Miałem okazję wpaść tylko na chwilę z dzieckiem ale bardzo fajnie to zorganizowane. Oby więcej takich imprez.
maczko
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 lip 2010, o 21:27

Re: Pikniki integracyjne Rady Osiedla.

Postprzez garym 28 wrz 2014, o 20:23

maczko napisał(a):Świetna impreza. Miałem okazję wpaść tylko na chwilę z dzieckiem ale bardzo fajnie to zorganizowane. Oby więcej takich imprez.


wskazane byłyby też wypowiedzi krytyczne - co się podobało, co można by poprawić, czego mogłoby być więcej. Impreza jest dla mieszkańców osiedla i ich opinie i pomysły są bardzo cenne
Pozdrawiam

Michał
garym
 
Posty: 485
Dołączył(a): 20 lis 2006, o 15:17

Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Ekipa    Usuń wszystkie ciasteczka    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
 
cron