Osiedle Horyzonty

Re: Osiedle Horyzonty

Postprzez Majkka 15 lis 2011, o 19:51

irek napisał(a):
Majkka napisał(a):No mają problemy, ale wg mnie przez to, że zamiast współpracować z deweloperem to zaczeli z nim zadzierać i dlatego sprawy zabrneły w tak daleko.
Mam tylko nadzieję, że u Nas nie będzię taki przebojów...
Pozdrawiam
M.

Ty kpisz, czy o drogę pytasz? Z tymi oszustami współpracowaliśmy, ugadywaliśmy się od Października 2010r. Tak samo jak w przypadku waszej spółki (spółki córki do naszej) wyprowadzili cały majątek, odwołali się z prokury i powołali podstawionego prezesa. Bo chyba nie wierzycie że 64 letnia kobieta wam pomoże? Nie bądźcie ignorantami. Tym bardziej że na waszej KW siedzi bank i 8 baniek zadłużenia a u nas 160tyś zł. Podzielcie to przez ilość mieszkań a się dowiecie ile dopłacicie do interesu. A w dodatku do tego dojdą wierzyciele w postaci podwykonawców - u nas nie zapłacili nawet firmie która wykonała fundamenty!! Jak wam zaczną się wierzyciele po kolei wpisywać na hipotekę to życzę powodzenia.

a10666382 napisał(a):Widzę że zaczyna poszli na grubo i wezwali TV.
http://ixdude.com/mkm/2011/11/14/tvp3-w ... -sytuacji/

Przeczytaj to: http://ixdude.com/mkm/2011/11/08/porozumienie-final/ lub to: http://ixdude.com/mkm/wp-content/upload ... pismo1.pdf to dowiesz się czemu ;) W skrócie zgodziliśmy się na bandyckie warunki, ale oni i tak zażądali jeszcze więcej. I odmówili spłaty zadłużeń na hipotece!

Poza tym jest to forum mieszkańców naszego osiedla "Horyzonty", a zrobiło się forum "oszukanych"

Forum nazywa się MKM Investment - ul. Żwirki i Wigury. Więc chyba dotyczy też nas. Ale OK. Wasza wola. Bawcie się sami.

Po pierwsze proszę mnie nie obrażać, po drugie kupując mieszkania od MKM-u wiedzieliście co ma za uszami, gdyż już wcześniej miał na koncie inwestycje.
Odp. mi na jedno, zresztą nie tylko Ty, ale mieszkańcy Twojego osiedla, czy naprawdę zależy Wam na tym, że Nas spotkał podobny los, bo na każdym kroku wypominacie co zrobiliśmy kupując mieszkania od P. Klajnów w dodatku obrażając Nas przy tym, a to chyba nie o to chodzi........
Majkka

Postprzez irek 15 lis 2011, o 22:02

Po pierwsze proszę mnie nie obrażać, po drugie kupując mieszkania od MKM-u wiedzieliście co ma za uszami, gdyż już wcześniej miał na koncie inwestycje.
W żadnym miejscu nie obraziłem. Mogłem urazić ale wówczas proszę sprawdzić swój, cytowany przeze mnie post.
Tak, miał inwestycje. Ale w internecie nie było ŻADNYCH informacji o nich (czerwiec 2008). Jedyną informacją było to że wykonywali domki jednorazowe. A tym bardziej absolutnie nic na temat ich osób i że są oszustami.
Odp. mi na jedno, zresztą nie tylko Ty, ale mieszkańcy Twojego osiedla, czy naprawdę zależy Wam na tym, że Nas spotkał podobny los, bo na każdym kroku wypominacie co zrobiliśmy kupując mieszkania od P. Klajnów w dodatku obrażając Nas przy tym, a to chyba nie o to chodzi........

W którym miejscu ja albo ktoś z naszych sąsiadów was obraził (Nie wiem kto to Rysiu z Klanu, więc jego pomińmy)? Rok temu, pół roku temu ostrzegaliśmy was przed wchodzeniem w interes z Klajnami. Nie posłuchaliście, w dodatku część z was zwyzywała nas. Teraz słyszymy gadki toczka w toczkę jak z parszywych ust ex-prezesa, że to nasza wina... Zamiast pleść może ty uzasadnij czemu tak uważasz? Czy fakt że zapłaciliśmy za mieszkania, kazano nam dopłacać około 3-5% do wartości mieszkań z uwagi nadmetrażów których nie ma aby odebrać mieszkania i teraz musimy dochodzić o to przed sądem to nasza wyobraźnia płatająca figle? Czy to że wyprowadzono 4,4mln zł do spółek De-Jot i Wrocławskiej Grupy Inwestycyjnej to też nasz wymysł? Czy to że zarówno wasz jak i nasz prezes to figuranci którym nic nie zrobimy i z których nie ściągniemy kilkudziesięciu milionów jakie powypłacaliśmy Klajnom to też wymysły naszej chorej wyobraźni? Czy fakt że na nasze hipoteki zaraz zaczną się wpisywać wierzyciele to też czary mary? Baa, nawet niektórzy z naszych sąsiadów zaraz będą wpisywać się na wasze KW - tak, to możliwe. MKM Investment jest współudziałowcem spółki De-Jot/WGI która jest właścicielem waszych mieszkań.
Życzę wam byście nie mieli takich problemów, bo jeszcze macie czas na działanie. Lecz jeśli do nas wejdzie syndyk, wejdzie i do was i spienięży wasze osiedle tak samo jak i nasze. Jedno co mnie dobija w twojej osobie, to fakt że wypowiadasz się dokładnie jak ludzie z którymi próbowaliśmy współpracować. Być może jesteś tylko przestraszoną osobą która chciałaby żeby to nie była prawda, a może jesteś "dobrą" duszą od Klajna. Na naszym pierwszym forum developer MKM Investment odwalał takie numery i było go łatwo zlokalizować mi jako administratorowi. Dlatego załóżcie własne forum. Zróbcie weryfikacje ludzi - jest wiele prostych metod. I działajcie. Zacznijcie od konsultacji prawniczych itp.

U nas ludzie zaczeli przeglądać na oczy dopiero jak usłyszeli to co piszemy od prawników. Lepiej żebyś nie wiedziała ile już pieniędzy przeznaczyliśmy na opinie prawne, dokumenty itp itd
irek

Postprzez Mocca84 17 lis 2011, o 13:00

To forum drogi Irku nazywa sie " Osiedle Horyzonty".........
Mocca84

Postprzez lucy42 17 lis 2011, o 15:17

Ależ oczywiście ,droga Mocco84, jest to forum Osiedle Horyzonty.Ale jeżeli zainteresowało Cię bardziej to , gdzie napisał Irek, a nie to CO napisał, to naprawdę życzymy powodzenia i szczęścia. Aaaa... i nie zapomnij sprawdzić ostatnie wpisy w Waszej KW.
lucy42

Postprzez Marchewka 17 lis 2011, o 19:40

"(...)i nie zapomnij sprawdzić ostatnie wpisy w Waszej KW " A o co Ci chodzi z tymi wpisami ?
Marchewka

Postprzez Mocca84 18 lis 2011, o 12:18

Właśnie sprawdziłam KW, ale nie wiem czego mam szukać...nie znam się na tym. Więc może wytłumaczysz nam o co Ci chodzi?

pozdrawiam
Mocca84

Postprzez Marchewka 18 lis 2011, o 12:47

no ja też nie wiem o co chodzi, prosiłam o wyjaśnienie ale cisza......
Marchewka

Postprzez lucy42 18 lis 2011, o 13:54

Wpis może nie najnowszy bo z kwietnia br, dotyczący nie mniej ni więcej tego, że Deweloper zaciągnął pod Waszą działkę kredyt obrotowy w wysokości 8 mln zł. Zastanawiam się, czy jako Klienci macie świadomość znaczenia tego faktu i jego ewentualnych konsekwencji. Wnioski pozostawiam bezpośrednio zainteresowanym. Pozdrawiam szczerze i życzliwie.
lucy42

Postprzez Marchewka 18 lis 2011, o 14:08

Jejku, straszysz człowieku ! A co ty myślisz, że deweloperzy realizują inwestycje z własnej kieszeni ? Proszę pozwólcie, aby Naszym osiedlem "Horyzonty" zajęli się Nasi lokatorzy. Pilnujcie swoich spraw. Bo nakręcacie się niesamowicie, nie mając ku temu powodów.
Marchewka

Postprzez lucy42 18 lis 2011, o 14:23

Ostatnie zdanie z poprzedniego postu świadczy o tym, że dalsza wymiana zdań nie ma już sensu. Z uporem maniaka negujecie FAKTY majace potwierdzenie w oficjalnych dokumentach. To nie mieszkańcy osiedla ŻiW "drukują" kolejne wpisy hipoteki przymusowej do swojej KW. Jak powiedział słusznie Irek- bawcie się dalej sami.
lucy42

Postprzez Marchewka 18 lis 2011, o 14:36

Ale przecież to Wy macie problemy, nie siejcie paniki wśród lokatorów osiedla "Horyzonty", jeżeli będzie się działo coś niepokojącego Wierzcie Nam, że damy sobie rade. Nie ma co robić burzy w szklance wody. Wasze spostrzeżenia są ważne,ale bez paniki ! Najważniejsze jest to, żebyście dbali o swoje interesy!
Marchewka

Postprzez malwina 18 lis 2011, o 17:30

Ok nie da się zanegować wpisów w KW i ogółem postawy dewelopera..ale ludzie mam wrażenie że tylko czekacie aby i u nas zaczęło się kiepsko dziać a z szerokimi uśmiechami powiecie " a nie mówiliśmy?" i to da Wam satysfakcje? Nie rozumiem..ale być może to jest budujące aby komuś dopiec(postawa typowego Polaka -ja mam źle ty miej gorzej). Współczuję Wam sytuacji, marnowanych pieniędzy i nerwów ale może zamiast straszyć macie jakieś rady dla Nas wg Was"zielonych"...bo straszenie już nic nie da..A i kpienie i durnowate teksty radze schować do kieszeni!
malwina

Postprzez trox 18 lis 2011, o 20:19

8mln wpisu na hipotekę działki, na której budowane jest ok stu mieszkań ?
w tym kraju naprawdę nie trzeba mieć żadnych pieniędzy, aby robić interesy

wystarczy wziąć kredyt A pod zakup działki
później szybko refinansować A kredytem B z wpisem na hipotekę tej działki
i czas rozpocząć budowę i sprzedaż mieszkań

Polska to dziki kraj
trox

Postprzez irek 8 lut 2012, o 20:35

Czy jesteście na bieżąco z sytuacją prawną w swojej sprawie? Czy są u was osoby które podpisały umowy z MKMem a nie aneksowały na DeJot/WGI? Proszę o kontakt. PILNE!
irek

Postprzez rppkn 5 kwi 2012, o 20:00

Widzę że TVP zajęła się już tym tematem http://www.youtube.com/watch?v=MXE0aeNZSIs
rppkn

Poprzednia stronaNastępna strona