Osiedle Horyzonty

Re: Osiedle Horyzonty

Postprzez Majkka 7 wrz 2011, o 07:39

Również witam Sąsiadów ;]

Mam nadzieję, źe odbiory będą w terminie, choc dziwi mnie jedno, ponieważ w zeszłym tyg. byłam na Oleśnickiej i usłyszałam, że odbiór może być nawet w pierwszej piłowie października, a tu taka niespodzianka :-D

Ps. Drodzy sąsiedzi, czy macie informacje na temat aow, czy jest bardzo słyszalna?

Pozdrawiam, a w szczególności mieszkańców budynku B ;*

M.
Majkka

Postprzez irek 7 wrz 2011, o 17:26

Jak nie jedzie jakiś "pierdopęd" to coś tam słychać ale o tyle mało że normalnie człowiek nie zwraca uwagę. Za to my mamy atrakcje jak imbecyle którzy uważają że gagarina to tor wyścigowy przywalają miskami i zderzakami w niewymalowane progi - ku*wy i inne wulgaryzmy o 2 w nocy - poezja :lol:

Życzę powodzenia w odbiorach i szukaniu miejsc parkingowych, u nas zwalił się jeszcze as-bau i parkujemy wzdłuż Żwirki
irek

Postprzez Mocca84 8 wrz 2011, o 17:40

Pojechałam specjalnie aby posłuchać sobie owych odgłosów, jest ciszej niż w rynku o 2 w nocy ;] poza tym wstawili nam dobre okna z Drutexu, więc liczę że spełnią swoją funkcję :)

Również pozdrawiam budynek B ;]
Mocca84

Postprzez Majkka 9 wrz 2011, o 13:41

Też byłam ostatni na budowie około godz. 12 i później w okolicach 19 i wg mnie większy hałas dobiega z Gagarina niż z AOW, takie jest moje zdanie :)

Poza tym wg mnie damy rade :-)

Pozdrawiam budynek B

M.
Majkka

Postprzez Mocca84 13 wrz 2011, o 10:53

W poniedziałek odbieram klucze :))))))))))
Mocca84

Postprzez irek 13 wrz 2011, o 12:55

Drodzy Państwo jak przyjeżdżacie odbierać mieszkania to k*rwa miejcie trochę oleju pod kopułą nie parkujcie komuś na trawniku!! Komuś kto zaparkował mojemu sąsiadowi pod oknem, na trawniku, gdzie jasno widać że komuś się wjeżdża na jego własny trawnik to już mega przegięcie. Kolejna osoba już nie wyjedzie bo ją zablokujemy i uwalimy wentylki. Trawnik teraz wygląda jak gówno.
irek

Postprzez Mocca84 20 wrz 2011, o 12:17

Oj dobrze, że my tam nie parkowaliśmy bo by mi się oberwało :)
Mocca84

Postprzez malwina 20 wrz 2011, o 15:01

I jak wrażenia po odbiorze kluczy?
malwina

Postprzez Mocca84 20 wrz 2011, o 23:03

Mieszkanie słoneczne widok na zieleń. Nam się akurat trafiła jedna z lepszych miejscówek. Oglądałam też mieszkania na górze, mają fajne rozkłady pomieszczeń, jeden minus że latem może tam mocno grzać :)
Mocca84

Postprzez nepwk 21 wrz 2011, o 07:15

Widok na zieleń? Ciekawe gdzie? Z jednej strony betonowe ekrany akustyczne od AOW do których beretem można dorzucić. Zresztą przez które wydobywa się hałas o którym można poczytać http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wr ... omosc.html. Z drugiej strony osiedle MKM Investment / De-Jot / Wrocławskiej Grupy Inwestycyjnej czy jak to tam zwał. Naprawdę śmieszy mnie to co piszesz.
nepwk

Postprzez Majkka 21 wrz 2011, o 08:05

Po pierwsze drogi nepwk artykuł dot. mieszkan/domów gdzie nie ma ekranów ( czyt. artykuł ze zrozumieniem) i dlatego ludzie skarżą się na hałas, a z tego co mi wiadomo przy ul. Żwirka i Wigury ekrany są po obu stronach AOW, więc jest dobrze wyciszona, licze się z tym że ciszy idealnej nie będzię, ale też nie możemy mówć tu o wielkim hałasie.
Majkka

Postprzez malwina 21 wrz 2011, o 08:51

Dzięki za odpowiedź:). A kolega, który jest rozbawiony na bank mieszka w lepszej okolicy gdzie nie ma hałasu za to sam las i śpiew ptaków:)Ale gratuluję koledze tak dokładnego rozeznania w terenie. Myślę ze jak nie jest się zainteresowanym nie warto tracić czasu na pisanie.:) A widok z okien no cóż, myślę ze o niebo lepszy niż nowe już na ukończeniu budynki As Bau przy których biegnie droga na Smolec.Pozdrawiam
malwina

Postprzez Majkka 21 wrz 2011, o 10:10

Na bank mieszka w lepszej :) a przy gagarina jest gorszy hałas niż obok AOW. Rozumiem droga malwino, że tez jesteś posiadaczką mieszkania na osiedlu Horyzonty :) a jeśli można wiedzieć to w którym budynku?

Drodzy sąsiedzi, krtórzy odebrali mieszkania proszę o informację jak one się prezentują.
Z góry dziękuję :)

Pozdrowiam

M.
Majkka

Postprzez xHedkandix 21 wrz 2011, o 12:05

Witam serdecznie wszystkich.
Jutro z samego rana jade odebrac mieszkanko w budynku B, postaram sie zamiescic tu jak najszybciej moje spostrzeżenia.
Tym samym, jezeli juz ktos odebral mieszkanie, prosilbym również o podzielenie sie wrażeniami :)

Pozdrawiam sasiadow i do zobaczenia ;)
xHedkandix

Postprzez Mocca84 23 wrz 2011, o 20:43

Do neowpk, mnie śmieszy to co ty piszesz. Skoro nawet nie wiesz gdzie mieszkam to jakim prawem w ogóle to komentujesz, poza tym pesymisto ja nie widzę tylko ekranów ale też drzewa i trawę mały człowieku.

pozdrawiam
pozytywnych :)
Mocca84

Poprzednia stronaNastępna strona