Sport Azteków

Sport Azteków

Postprzez mac 28 lut 2007, o 13:09

Zgodnie z zasadami savoir-vivre jako pierwsza powstała dyscyplina sportowa dla Pań (zapasy...) - można zatem ogłosić coś bardziej adresowanego do Panów, choć nie wykluczamy czynnego uczestnictwa płci pięknej! ;)
Nie jestem do końca przekonany co do stanu "murawy" koło naszych bloczków ale może coś się znajdzie w pobliżu, gdzie moglibyśmy zagrać w nogę? Jeśli ktoś chciałby się przespacerować za dnia, kiedy coś jeszcze widać, i zbadać taką możliwość to proszę o zamieszczenie wyników rekonesansu na łamach Forum. Później przeniesiemy ogłoszenie na naszą tablicę analogową.

/Marcin

Odezwa dotyczy wszystkich trzech bloczków.
mac

Odp: Sport Azteków

Postprzez tomek 28 lut 2007, o 15:34

Halo, halo,  wita Państwa korespondent z terenu: niedaleko ( teren Cichego Kancika )jest boisko
( zapewne bagienko ), oraz plac do basketu - nawierzchnia asfaltowa.
Uwaga panie mężatki, Marcin wyciąga na spacer pod pozorem szukania boiska...
tomek

Postprzez mac 28 lut 2007, o 15:38

Czuję się zobligowany zdementować te pogłoski - znam urokliwsze miejsca niż Cichy Kancik... Reszta do uzgodnienia :P
/Marcin

poza tym, kto ma tu uważać? ;)
mac

Postprzez mac 1 mar 2007, o 11:30

Podobnie jak w przypadku damskich zapasów, również do piłki nożnej mamy jednogłośnie wybranego trenera. Mirek, jak dobrze pamiętam, zgłosił się w trakcie SL2 ;)
Spróbujemy wykonać profesjonalne badania geotechniczne podłoża na rozegranie meczyku! - w sobotę będzie ciężko, przynajmniej jeśli chodzi o moją skromną osobę - zdaje się, Michu jest ekspertem d/s geodezji - związek z powyższymi badaniami niewielki ale przynajmniej nazwa zbliżona :D
/Marcin
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 12:26

Nie to nam oiecywałeś w czasie kampanii wyborczej! A teraz:
-w sobotę będzie ciężko, przynajmniej jeśli chodzi o moją skromną osobę ( oczywista przesada... )
W poniedziałek po rozmowie w wpb, wywiesimy inf na tablicy o jej przebiegu i ustaleniach, zaproponujemy SL4, będzie wówczas okazja zebrania chętnych do pił-ki ;)
A do tego czasu znajdziemy plac nadający się do gry. Mam rację?
tomek

Postprzez mac 1 mar 2007, o 12:45

Nikt nie da wam tego, co my możemy obiecać! :P
/Marcin

Pił-ka, powiadasz? - zapominasz, że postawiono mnie bezwiednie na straży moralności narodu! Ale jak zorganizować fundusz operacyjny, to już nie moje zmartwienie ;) Ze zdobyciem odpowiedniego przyczółka na mecze to pomogę.
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 12:50

Pomóż, społeczeństwo tego oczekuje.
tomek

Postprzez mac 1 mar 2007, o 12:59

Dla przechodniów bądź gościnnym, dla sąsiadów - pomocnym, dla poczciwych - przyjacielem, dla złych - obcym... Naród zna moje miękkie serce :-\
/Marcin
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 13:03

Podsumowując ten lans nr 158: człowiek dusza...Z tymi przechodniami to jednak przesadziłeś :D
tomek

Postprzez mac 1 mar 2007, o 13:06

No dobra, przechodniów zostawię Twojej inwencji, zwłaszcza tych co się kręcą pod naszym bloczkiem :P
/Marcin
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 13:10

Tych co aktualnie się kręcą? Na rogu budynku? Coś tam majstrują przy roletach zewnętrznych, chyba serwis, drabinę nawet mają....
tomek

Postprzez mac 1 mar 2007, o 13:12

Tak, dokładnie tych co właśnie demontują roletę u Sabiny ;)
/Marcin
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 13:20

Patrz, a jak kotek sie z nimi bawi, zażywa świeżego powietrza...
tomek

Postprzez mac 1 mar 2007, o 13:26

Tego w gazetach nie opisali... ale to norma w gazecie wybiórczej ;)
/Marcin
mac

Postprzez tomek 1 mar 2007, o 13:30

Serwis rolet, ale i jakiś sprzęt biorą do naprawy...Teraz to nawet nowe się psuje.
tomek

Następna strona