Sport Azteków

Odp: Sport Azteków

Postprzez mac 16 maja 2007, o 15:02

Spodziewałem się tak zamglonej odpowiedzi ;D
Trudno polemizować, więc tylko drobna sugestia: tego typu informacje "sportowe" można załączyć w osobnym wątku tego działu, np. "Jogging dla początkujących"!
/Marcin

ps: nie zmienia to faktu, że nasza piłeczka też dopiero raczkuje(!), ale nie będę się wypowiadać, bo sam będę zmuszony opuścić was, panowie, na najbliższych treningach.
Może jakiś analogowy anons na tablicy?... Sporo ludzi nie śledzi ogłoszeń na forum, natomiast wówczas będzie szansa, że znajdzie się więcej niż zastępstwo w moje miejsce.
Podobnie, panowie z bloczku B - zarzućcie coś na tablicy, optymalnie w synchronizacji z blokiem A ;)
mac

Postprzez tomek 17 maja 2007, o 08:15

Uczę się od najlepszych :D
tomek

Postprzez mac 18 cze 2007, o 16:34

Panowie (i Panie) - tak statystycznie rzecz biorąc zainteresowanie sportem narodowym jest spore, ale coś widzę, że trzeba zaczynać od inicjatywy oddolnej... Niedawno np. widziałem dwóch zawodników, koło bloczku B, grających w nocy na parkingu! Czyżby nasi?...
Może w końcu zbierze się więcej "dwójek" i powstanie jakaś konkretna ekipa na stadion?... ;) Zgłaszam się do gry na pozycji: okazjonalny rezerwowy.
/Marcin
mac

Postprzez Dawid 24 cze 2007, o 15:20

a ja mam taka sprawe troche nie na temat. Poszukuje kluczy do roweru. Tzn musze dokrecic kierownice bo cos sie poluzowalo.
W tym celu obszedlem juz kilka mieszkan ale nic sensownego sie nie znalazlo. Bede bardzo wdzieczny za mozliwosc wypozyczenia na kilka chwil klucza francuskiego lub jakiejs innej zabki.
Jesli ktos posiada takie cos to prosze dac info.

Co do pilki noznej to jestem chetny, zwarty i gotowy!
Pozdr.
Dawid

Postprzez Dawid 26 sie 2007, o 17:40

to co panowie zagramy cos w koncu w pilke? na mosr na ul metalowcow nie mamy daleko. skrzykac sie i gramy. W razie czego jestem w stanie zebrac brakujacych kilka osob.
jesli ktos bedzie chetny prosze sie zglaszac.

Pozdr.
Dawid

Postprzez mac 6 cze 2008, o 10:00

A przed Euro2008, ku pokrzepieniu serc stary dobry kawałek, zwłaszcza w wykonaniu komentatora ;):
http://www.youtube.com/watch?v=dGW709kZpbk

Może ktoś ma zbędną plazmę do wystawienia w atrium na niedzielę? Trybuny już przygotowane po sam dach! ;D

/Marcin
mac

Postprzez tomek 9 cze 2008, o 15:19

W czwartek mecz o wszystko...
tomek

Postprzez michu 9 cze 2008, o 17:03

A za tydzień w poniedziałek mecz o honor ;) oby nie...
michu

Postprzez tomek 9 cze 2008, o 20:04

Fajnie by było pocieszyć się imprezą dłużej niż 3 mecze grupowe :) ale poza boiskiem na pewno nasi kibice zwyciężają ;)
tomek

Poprzednia strona