e-kartoteka.pl

e-kartoteka.pl

Postprzez zytkot 9 gru 2008, o 18:49

Witam wszystkich
Nie działa ta strona już od jakiegoś czasu, czy komuś może wiadomo jak można sprawdzić saldo na koncie. Rozumiem że gdy powstała wspólnota mieszkaniowa "Marka Hłaski 1" już nie będziemy dostawać rachunków.
pozdr.
Tomek
zytkot

Odp: e-kartoteka.pl

Postprzez sawik 10 gru 2008, o 11:47

Witam,
Stronka e-kartoteka czasem działa czasem nie ale rachunki trzeba już wpłacać do 10 -każdego miesiaca  O0 i juz nie dostaniemy faktur tylko na tej stronce można zobaczyć swoje wplaty ja dzis wchodziłam na e-kartoteka i było ok pozdrawiam
sawik

Postprzez zytkot 11 gru 2008, o 20:07

możesz mi powiedzieć o której porze udało Ci się na to badziewie zalogować, ja już od kilku dni bezskutecznie próbuję 
zytkot

Postprzez katkabdom 15 gru 2008, o 20:05

próbuję dostać się na stronę e-kartoteka od około dwóch tygodni.... nie hula  >:D
katkabdom

Postprzez gamp 15 gru 2008, o 22:56

Wygląda na problem z łączem od LANETu albo e-kartoteka nie wpuszcza klientów z podsieci LANET.
łącząc się z innych adresów strona działa, wystarczy ustawić sobie serwer proxy w przeglądarce np. 81.177.3.10 port 8123 i strona się pojawia. Ktoś musi zadzwonić do e-kartoteki lub/i LANETu i wyjaśnić o co chodzi, jak znajdę chwilę jutro to podzwonię...
gamp

Postprzez rakiw 16 gru 2008, o 10:18

Cześć,

Nie wiem jak to jest u Was, ale ja od kilku dni bezskutecznie próbuje dostać na stronę e-kartoteka. Problemy pojawiają się nie tylko z sieci LaNet w domu, ale również w pracy. Czy to znaczy, że nie muszę płacić w grudniu czynszu?  ;D

Pozdrawiam
rakiw

Postprzez gamp 16 gru 2008, o 11:46

Zadzwoniłem i się dowiedziałem, problem z łączem ma e-kartoteka, pewna część ruchu jest blokowana przez ich operatora.
gamp

Postprzez mac 17 gru 2008, o 17:43

rakiw napisał(a):Czy to znaczy, że nie muszę płacić w grudniu czynszu?  ;D

Bad news... aż tak dobrze to nie jest ;D Poniżej załączam fragment maila od zarządcy, w którym wyjaśnia swoje stanowisko odnośnie opłat - mam nadzieję, że będzie pomocne, by uniknąć niedomówień:
[font=Verdana]
"Właściciele lokali we Wspólnocie Mieszkaniowej zobowiązani są uiszczać zaliczki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną, w formie bieżących opłat, do dnia 10 każdego miesiąca, na podstawie art. 15 ustawy o własności lokali, w oparciu o otrzymane zawiadomienie o wysokości zaliczek.

E-kartoteka ma charakter poglądowy. Jej zadaniem jest m.in. umożliwienie każdemu z właścicieli podglądu do kartoteki księgowej swojego lokalu. Sprawdzenie czy wszystkie należności zostały uregulowane. Brak naliczeń w e- kartotece nie zwalnia właścicieli lokali z terminowego (określonego przywołaną ustawą), obowiązku regulowania należności."[/font]

Zaznaczam, że powyższe stwierdzenia niekoniecznie muszą się pokrywać z moim zdaniem, więc nie strzelajcie! :)
/Marcin
mac

Postprzez sawik 17 gru 2008, o 20:31

Witam
Ja dzis mogłam wejść na stronkę e-kartoteka rano i wieczorkiem chyba już bedzie działać normalnie  >:D
sawik

Postprzez zytkot 17 gru 2008, o 20:41

Witam Wszystkich
Dziś udało mi się tam zalogować :) wygląda na to że sytuacja z mozliwością zalogowania jest już w końcu stabilna
zytkot