Syf...

Syf...

Postprzez michu 10 lip 2008, o 14:17

Chyba coś juz kiedyś w tym temacie narzekałem ale nie mogę znaleźć ;-)
Dlaczego wyrzucacie (ktoś, nie wiem kto) jakieś straznie stare graty "wielkogabarytowe" (teraz np materac+chyba coś od łóżka) do pomieszczenia ze śmietnikami? liczysz współmieszkańcu, że to się rozłoży z czasem? korniki na spółkę ze szczurami to zjedzą? kolejnym etapem będzie sranie tam żeby wodę oszczędzić w kiblu?? syf się robi, ci od śmieci tego nie wywożą bo niby czemu by mieli to robić? pewnie wywiozą jak im się zapłaci...ale czemu ja mam płacić za wywóz jakiś obskurnych rzeczy przywiezionych nie wiadomo skąd?

Gratuluję też niektórym zostawiania worka ze śmierdzącymi śmieciami na klatce schodowej... brawo menelu!
michu

Odp: Syf...

Postprzez mac 29 lip 2008, o 00:25

michu napisał(a):Chyba coś juz kiedyś w tym temacie narzekałem ale nie mogę znaleźć ;-)

A to przypomnę Koledze - chyba o ten wątek chodziło? ;)
http://i.wroclaw.pl/forum/index.php/top ... tml#msg162
Srogie napomnienie ale konieczne, gdyż jak sądzę, od tego czasu może i dwukrotnie zmieniła się "menelska warta" - strasznie duża rotacja, więc i namierzyć ciężko, a wystarczy jeden "chwast", by zepsuć wizerunek całego mini-osiedla. Nie podejrzewam przecież, żeby to byli stali mieszkańcy, bo przecież kanapy i inne precjoza zostały wyrzucone na parking przed blokiem już 1,5 roku temu ;)
/Marcin

ps: nie wiem, czy jakoś nie można zapobiegać takim incydentom - kolejny temat do dyskusji na forum a bardziej na spotkaniu WM-R, moim skromnym zdaniem.
mac

Postprzez michu 29 lip 2008, o 10:37

Najfajniejsza ostatnimi czasy była wyleniała barania skóra :) zostawiona obok kubła bo pewnie mogłaby się komuś bardzo spodobać i mógłby zapragnąć wziąć ją sobie do domu ;) że też niektórzy nasi blokowi menele nie rozumieją, że nie wszyscy wokół nich są tacy sami...
michu

Postprzez tomek 29 lip 2008, o 12:06

Nie wiadomo, czy to ktoś od nas...facet z sąsiednich domków ma mieszkanie w naszym bloku i jednocześnie klucz od śmietnika.
tomek

Postprzez michu 29 lip 2008, o 12:14

No chyba, że tak, nie wiedziałem. Ale podejrzewam, że nie on nam worek ze śmieciami na klatkę podrzuca? ;)
michu

Postprzez tomek 29 lip 2008, o 12:38

Mam na myśli jedynie wielkogabarytowe skarby w śmietniku ;)
tomek