Sensowny dostawca interetowy

Luźna gadka o wszystkim :)
Sensowny dostawca interetowy

Postprzez nagash 26 sie 2012, o 23:23

Witam,

szukam jakiegoś sensownego dostawcy internetowego po kablu, chodzi mi o budynek przy Trawowej 18B (budynek Ekodom, niedaleko Morelowego). Budynek jest oklejony naklejkami Netia ale jak przyszło co do czego to jednak nie ma możliwości technicznych. Dialog to samo. Została Telekomuna (Orange) ale ich aktualna oferta to może była atrakcyjna z pięć lat temu ;P Miałem z nimi już styczność i nie mam ochoty więcej. W każdym razie jak by ktoś coś wiedział o godnym polecenia dostawcy internetu (telewizja mile widziana) proszę o odpowiedź. Bezprzewodowy w ostateczności również wchodzi w rachubę.

Pozdrawiam Muchobór :D
nagash

Re: Sensowny dostawca interetowy

Postprzez Gosia 27 sie 2012, o 09:08

To nie ciekawie;/ Nas też czeka wybór operatora i myślałam że będzie możliwość chociaż w Netii lub Dialogu...W pobliżu są multimedia i moico. Myślę że nie byłby to dla nich problem podpiąć się do budynku. Wydaje mi się że Multimedia mają lepszą ofertę.
Gosia

Postprzez sphinx 27 sie 2012, o 09:38

Jeśli jest Multimedia to polecam. Sam jak ich brałem to z sercem na ramieniu, bo sporo negatywnych opinii zebrali w necie. Nie żałuję ryzyka. Przez ponad 2 lata nie miałem nawet jednej awarii.
sphinx

Postprzez Gosia 27 sie 2012, o 09:47

Jeżeli chodzi o Multimedia to aby dowiedzieć się czy wykonają takie przyłącze trzeba się udać do punktu obsługi klienta i zapytać(na infolinii niestety nie potrafią odpowiedzieć). Myślę że jeżeli byłoby kilku lokatorów chętnych to powinni wykonać.
Gosia

Postprzez cleaner 27 sie 2012, o 20:40

Z tego co wiem Moico próbuje wejść do jak największej ilości bloków na Muchoborze. Chcą też na Trawowej 14-16 - myślę, że trzeba ich wpuścić i przetestować. Sam internet wydaje się za dość sensowaną cenę - telewizja to jakieś dziwne pakiety....
Multimedie mam juz ponad 4 lata i w sumie jestem zadowolony (jedynie przy zakładaniu dali ciała) bo działa bez większych awarii czy przestojów. Gdyby jeszcze nie dzwonili z jakimiś ofertami co dwa tygodnie byłoby całkiem spoko :D
cleaner

Postprzez MOICO 31 sie 2012, o 16:35

Witamy,

Tutaj Moico, witamy forumowiczów.

Staramy się o możliwość świadczenia naszych usług na ul. Trawowej 12. Jesteśmy też m.in. na Ul. Hłaski 1 i 3 oraz Krzemienieckiej 129 i 131 i Kunickiego 10. Jeśli ktoś byłby zainteresowany naszą obecnością w innych budynkach prosimy o kontakt pod numerem 600 600 101, albo posty na forum, na pewno odpowiemy.

Pozdrawia
Zespół Moico
MOICO

Postprzez berloo 31 sie 2012, o 17:54

MOICO napisał(a):Staramy się o możliwość świadczenia naszych usług na ul. Trawowej 12. Jesteśmy też m.in. na Ul. Hłaski 1 i 3 oraz Krzemienieckiej 129 i 131 i Kunickiego 10. Jeśli ktoś byłby zainteresowany naszą obecnością w innych budynkach prosimy o kontakt pod numerem 600 600 101, albo posty na forum, na pewno odpowiemy.
W lutym kończy mi się umowa z dotychczasowym operatorem, chciałbym zmienić dostawcę internetu i telefonu, ulica Rodziewiczówny 1. Są jakieś szanse na Moico?
berloo

Postprzez nagash 2 wrz 2012, o 17:20

Moico jak tylko będziecie na Trawowej 18B to dajcie znać tu na forum lub ulotką w skrzynce, podejrzewam że większość mieszkańców skorzysta z waszych usług :)
nagash

Postprzez Simon 3 wrz 2012, o 09:54

Witam,

czy ktoś może wie coś więcej na temat Wrocnetu? Szukamy dostawcy internetu na ulicy Dzielnicowej i póki co można podłączyć się wyłącznie do Wrocnetu. Oni jednak nie odpowiadają na moje pytania, co budzi moje wątpliwości...
Simon

Postprzez yakall 4 wrz 2012, o 07:46

Witam,
Nie wiem jak u Was - u mnie jest jeszcze "Bestgo" - mam od kilku miesięcy.
Jestem zadowlony - jest to co miało być.
Paweł Kamiński
yakall

Postprzez MOICO 4 wrz 2012, o 13:43

Witamy,

Jeśli chodzi o ulicę Trawową 18b oraz Radziewiczówny 1, to jak najbardziej jesteśmy zainteresowani świadczeniem naszych usług. Ale jednocześnie konieczna w tym wypadku jest zgoda zarządcy/właściciela budynku. Najłatwiej jeśli posiadamy stosowne upoważnienie od osoby, zainteresowanej naszymi usługami. Dzieki niemu możemy prowadzić rozmowy z zarządcą. Można je pobrać na naszej stronie http://www.moico.pl w zakładce download, wypełnić i do nas wysłać (enjoy@moico.pl), do czego zachęcamy. Podobnie jest ze wszystkimi budynkami, w których jeszcze nie ma naszej infrastruktury.

Pozdrawia
Moico
MOICO

Postprzez MOICO 4 wrz 2012, o 14:04

berloo napisał(a):
MOICO napisał(a):Staramy się o możliwość świadczenia naszych usług na ul. Trawowej 12. Jesteśmy też m.in. na Ul. Hłaski 1 i 3 oraz Krzemienieckiej 129 i 131 i Kunickiego 10. Jeśli ktoś byłby zainteresowany naszą obecnością w innych budynkach prosimy o kontakt pod numerem 600 600 101, albo posty na forum, na pewno odpowiemy.
W lutym kończy mi się umowa z dotychczasowym operatorem, chciałbym zmienić dostawcę internetu i telefonu, ulica Rodziewiczówny 1. Są jakieś szanse na Moico?

Szansa jest, jesteśmy ze światłowodem bardzo blisko i jego doprowadzenie nie stanowi większego problemu. Potrzebujemy jedynie zgody zarządcy budynku.

Pozdrawiam
Moico
MOICO

Postprzez Jash 14 wrz 2012, o 14:20

Korzystam z usług MOICO od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Przerwy w dostawach się nie zdarzają (było może ze 3 razy). Fakt, że download/upload nie są równe (jak w umowie), ale zasadniczo jest OK.
Jash

Postprzez alice 14 wrz 2012, o 16:08

Również korzystamy z Multimediów. Od kilku lat chcemy już ich zmienić, ale ostatecznie zawsze z nimi zostajemy ;) Po prostu jak dla nas mają dobrą ofertę i internet też działa dobrze i stosunkowo szybko.
Life is an adventure or nothing.
alice

Postprzez myszka 15 wrz 2012, o 19:16

MOICO napisał(a):Witamy,

Jeśli chodzi o ulicę Trawową 18b oraz Radziewiczówny 1, to jak najbardziej jesteśmy zainteresowani świadczeniem naszych usług. Ale jednocześnie konieczna w tym wypadku jest zgoda zarządcy/właściciela budynku. Najłatwiej jeśli posiadamy stosowne upoważnienie od osoby, zainteresowanej naszymi usługami. Dzieki niemu możemy prowadzić rozmowy z zarządcą. Można je pobrać na naszej stronie http://www.moico.pl w zakładce download, wypełnić i do nas wysłać (enjoy@moico.pl), do czego zachęcamy. Podobnie jest ze wszystkimi budynkami, w których jeszcze nie ma naszej infrastruktury.

Pozdrawia
Moico

Witam,

Dowiadywałam się na temat oferty MOICO od kolegi, który jest użytkownikiem ich usług. Szczerze powiedziawszy nie widziałam lepszej oferty cenowej, dlatego też w jak najbliższym czasie wypełnię ten dokument i uzyskam wszelkie potrzebne zgody i wyślę do was.

Pozdrawiam
myszka

Następna strona